Чому вступати до коледжу (слово випускника) 

Світ невпинно рухається у напрямку, коли його нормальне функціонування повністю залежатиме від комп’ютерів. Вже на даний момент ми можемо спостерігати, як кожна галузь нашого персонального та професійного життя пов’язані з інформаційними технологіями. Ми використовуємо смарфони, в яких завантажені соціальні мережі, месенжери, відеочати, додатки доповненої реальності. Банки, лікарні, ресторани, комунальні служби, таксі: все це під’єднане до цифрової системи.Фантастичні фільми стають реальністю, технологій для цього цілком достатньо, їх повне втілення лише питання часу.
Інформатика непомітно перетворюється в штучний інтелект. Це добре чи ні? Існують дві протилежні думки: хтось скаже, що світ стане більш безпечним, розумним, вся рутинна та нудна механічна робота зникне, і люди зможуть сконценруватися на творчості. Дехто заперечить аргументами стосовно перетворення нас у безчуйних машиноподібних людей, якими легко маніпулювати. Наврядчи зараз хтось може зі стовідсотковою впевненістю сказати, в який бік це все повернеться, але саме зараз ви можете обрати яким саме актором у цьому процесі будете ви: просто натискати клавіші чи хоча б трохи розуміти те, що відбувається за кулісами.
Саме тому ви беззаперечно можете вступати до харківського патентно-комп’ютерного коледжу, бо тут дають знання, як загальні, так і фахові. Бо тут існують певні правила, які у скрутні часи і, зокрема, у складному віці захистять від хибного шляху. Водночас, тут добра і вільна атмосфера. Спортивна і творча активність поза навчанням спонукає до нових знайомств, незабутніх спогаднів і, навіть, першого кохання, яке цілком можливо стане вирішальним у вашому житті:)

Вітаємо у ХПКК!

ХПКК – це коли навчатися цікаво та приємно

ХПКК – це вчитися мріючи

ХПКК – це безліч цікавих івентів

ХПКК – це перевірені часом методики досліджень разом із сучасними технологіями

ХПКК – це успіх!