ХПКК – це бути в курсі сучасних інформаційних технологій, отримати освіту за найсучаснішими спеціальностями, гарантувати собі стабільне майбутнє з високою заробітньою платою, бути завжди потрібним як в Україні, так і за її межами та мати можливості для самореалізації

Чому вступати до коледжу? 

Світ невпинно рухається у напрямку, коли його нормальне функціонування повністю залежатиме від комп’ютерів. Вже на даний момент ми можемо спостерігати, як кожна галузь нашого персонального та професійного життя пов’язані з комп’ютерами. Ми використовуємо смарфони, в яких завантажені соціальні мережі, месенжери, відеочати, додатки доповненої реальності. Банки, лікарні, ресторани, комунальні служби, таксі: все це під’єднане до цифрової комп’ютерної системи. Фантастичні фільми стають реальністю, технологій для цього цілком достатньо, їх повне втілення лише питання часу. Інформатика непомітно перетворюється в штучний інтелект. Це добре чи ні? Існують дві протилежні думки: хтось скаже, що світ стане більш безпечним, розумним, вся рутинна та нудна механічна робота зникне, і люди зможуть сконценруватися на творчості. Дехто заперечить аргументами стосовно перетворення нас у безчуйних машиноподібних людей, якими легко маніпулювати. Наврядчи зараз хтось може зі стовідсотковою впевненістю сказати, в який бік це все повернеться, але саме зараз ви можете обрати яким саме актором у цьому процесі будете ви: просто натискати клавіші чи хоча б трохи розуміти те, що відбувається за кулісами.
Саме тому ви беззаперечно можете вступати до харківського патентно-комп’ютерного коледжу, бо тут дають знання, як загальні, так і фахові. Бо тут існують певні правила, які у скрутні часи і, зокрема, у складному віці захистять від хибного шляху. Водночас, тут добра і вільна атмосфера. Спортивна і творча активність поза навчанням спонукає до нових знайомств, незабутніх спогаднів і, навіть, першого кохання, яке цілком можливо стане вирішальним у вашому житті:)
Якщо по якимось причинам, зокрема, фінансовим, ви не маєте змоги отримати додаткову освіту, то знання здобуті у коледжі є цілком достатніми для роботи: цей досвід роками практикується студентами ще до закінчення навчання.
Необхідно пам’ятати, що ХПКК, як і будь-який інший навчальний заклад не вкладе знання в вашу голову силою, але дасть поштовх, сили якого цілком вистачить для майбутнього, яке ви самі собі оберете.

Євгеній, випускник ХПКК, керівник інформаційних проектів відомої косметичної компанії у м. Париж, Франція

ХПКК – це коли навчатися цікаво та приемно

ХПКК – це вчитися мріючи

ХПКК – це різноманітна активність, наприклад влаштовувати кулінарні івенти

ХПКК – це творчість

ХПКК – це життя поза навчанням

Це краса

ХПКК -це зануритись у минуле задля розуміння майбутнього

ХПКК – це він